V listopadu přijedou do Pardubic Masterboy, Captain Jack a 2 Brothers on the 4the floor…

Pardubice – 15. listopadu se pardubický Ideon opět ponoří do skladeb devadesátých let. Tentokrát na akci “We love 90” dorazí Masterboy, Captain Jack a 2 Brothers on the 4the floor.

Těšit se můžete i na DJ Pavla Cejnara, Law a Aleše Matouška. Vstupenky jsou již v prodeji a do konce září je pořídíte levněji. Tuto jedinečnou show, plnou hudební zábavy se světelnými efekty a gogo tanečnicemi, vám do Pardubic opět přiváží promotéři Máša agency a společnost Icing. Pro lepší komfort návštěvníků došlo ke zmenšení kapacity, a tak si neváhejte koupit vstupenku už nyní! Užijeme si společně celovečerní párty u míchaných drinků a hudebním vystoupením 90. let od 19 do 2 hodin.

Masterboy je německá eurodance skupina založená na počátku 90. let, která dosáhla pozoruhodného úspěchu v Evropě, Asii, Oceánii a Jižní Americe v jejich polovině. Mezi její největší hity patří skladby Feel the Heat of the Night nebo Generation of love. 

Captain Jack je německé hudební duo, které dosáhlo největšího úspěchu v druhé polovině devadesátých let dvacátého století. Captain Jack produkovali skladby v hudebním stylu eurodance. V Pardubicích určitě zazní Iko Iko, In the amy now nebo Dream a dream. 

2 brothers on the 4th floor je nizozemská hudební skupina, kterou v roce 1990 vytvořili bratři Martin a Bobby Boer. Skupina měla úspěch v mnoha zemích s těmito skladbami Dreams, Never Alone či Come take my hand. Přijďte si na tyto hity zavzpomínat do pardubického Ideonu 15. listopadu.

Do konce září koupíte vstupenky za zvýhodněnou cenu 590,- Kč, poté bude lístek na “We love 90” za 690,- Kč. Zakoupit můžete i VIP vstupenky, kde vás čeká bohaté občerstvení. Vstupenky pořídíte už nyní na www.ticketportal.cz 

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.

  •  
  •