Už máte svou hrací kartu?

Sportovní park Pardubice nabídne svým návštěvníkům skvělé sportovní vyžití. Díky hrací kartě se budou její držitelé moci aktivně zapojit do různých sportovních disciplín.
Hrací karta je časově neomezená a její součástí jsou jak QR kód, unikátní číselný kód pro přehled návštěvnosti, klíčenka, tak i mapa areálu parku. Na mapě jsou vyznačena stálá i dočasná stanoviště prezentovaných sportů. Díky QR kódu pak budeme mít neustálý přehled o aktuální návštěvnosti. Vstup do parku je samozřejmě zcela zdarma.

Zvýhodněná cena za kartu pro děti a seniory

Hrací kartu za 80 korun je možné sehnat v Turistickém informačním centru Pardubice u Zelené brány, během konání akce (12. – 20. 8.) také na infopointu v parku Na Špici. Děti, které navštěvují městem zřizované mateřinky a základní školy, dostaly možnost zakoupit si karty ke sportování za zvýhodněnou cenu 30 korun. Myslíme také na aktivní seniory starší 65 let. Ti, kteří si chtějí zasportovat, si mohou svou kartu zakoupit rovněž za zvýhodněnou cenu 30 korun. Stačí předložit doklad totožnosti s informací o roku narození.

Diplom, nebo rovnou medaili?!

Držitelé hrací karty budou sbírat záznamy o zdolání jednotlivých disciplín, za zdolání 12 sportovních stanovišť získají parádní diplom, za zdolání 16 stanovišť rovnou krásnou dřevěnou medaili!
Zdroj a foto: Sportovní Park Pardubice 2017