Už máte lístek na National Geographic? Na plochu je k dispozici posledních 150 vstupenek…

Pardubice – V Pardubické Enteria aréně bude k vidění nevšední zážitek, který od jara 2018 brázdí po velkých arénách na celém světě. NATIONAL GEOGRAPHIC: SYMFONIE NAŠEHO SVĚTA kombinuje úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic s jedinečnou symfonií a hudebními motivy skladatelů Austina Fraye a Andrewa Christiho působících pod hlavičkou Bleeding Fingers Music (nominace na ceny Emmy a BAFTA) kultovního umělce Hanse Zimmera.

Fascinující devadesátiminutové představení Symfonie našeho světa s živým orchestrem a sbory bylo od jara 2018 uvedeno již v desítkách hal a koncertních sálů po celém světě. Tuto unikátní show přiváží do Pardubic produkční agentura Máša agency. Mimořádné záběry natočené pro National geographic doprovodí stočlenný orchestr z Filharmonie Hradec Králové. Dirigentkou je slavná Kelly Corcoran.  Podívaná trvá hodinu a půl a je určena pro děti i dospělé. Představení pro celou rodinu je 15. prosince od 18 hodin v Enteria aréně, kde na vás čekají znamenité záběry z divoké přírody skloubené s podmanivou hudbou živého orchestru. Lístky na plochu mizí rychle. Vstupenky zakoupíte od 690,- v síti Ticketportal. Koupit si můžete i VIP vstupenku za 2.490, -, kde je bohaté občerstvení.

Symfonie našeho světa je rozdělena do pěti částí, z nichž každá se zaměřuje na konkrétní prostředí – Moře, Pobřeží, Pevninu, Hory, Nebe – a v kombinaci s úchvatnými záběry vytváří jedinečný a inspirující zážitek. Každé prostředí je vykresleno a umocněno jinými hudebními nástroji a motivy, všechny dohromady pak vzdávají hold krásám a divům naší nespoutané přírody.

Hudba je z dílny oceněného týmu Bleeding Fingers Hanse Zimmera, stojícím mimo jiné za sérií Modrá Planeta je bohatá, atmosférická a povznášející. Svou orchestrální silou podtrhává majestátnost přírody v její nejryzejší formě.

Hans Zimmer získal cenu Academy Award, dva zlaté glóby, tři Grammys, cenu American Music Award a cenu Tony Award. Zimmer stojí za složenou hudbou k těmto filmům: Lví král, Gladiátor, Rain Man, Skála, Batman, Tenká červená linie, Černý jestřáb sestřelen, Pearl Harbor, Poslední samuraj, Madagaskar, Piráti z Karibiku, Kung Fu Panda, Počátek, Rivalové, Muž z oceli, Interstellar, Počátek, Dunkerk a další.

“National Geographic inspiroval mnoho generací k objevování, pochopení a ochraně naší planety. Bylo mi proto velkou ctí podílet se na převedení tohoto odkazu do živé symfonie,” říká Jason Michael Paul, prezident agentury Jason Michael Paul Entertainment. “Dali jsme dohromady vše, co jsem se za 20 let v hudební produkci naučil, abychom spolu s National Geographic vytvořili něco skutečně jedinečného.”

Již desítky tisíc let uctíváme a obdivujeme naši planetu. V minulých staletích jsme ji zneužívali, poškozovali a využívali. Toto představení možná nebude pro diváky jen nezapomenutelným večerem, ale v jistém slova smyslu i připomenutí toho, na čem opravdu záleží a odkazu, který zde na planetě zanecháme našim dětem.

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.

  •  
  •