Úterní ráno bylo ve znamení nehod

KRAJ – Dvacáté zářijové ráno bylo ve znamení nehod. Časně ráno hasiči zasahovali v Čankovicích na Chrudimsku, kde došlo k převrácení nákladního automobilu. Ten skončil v křižovatce na výjezdu na Moravany.

Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. Z nákladního automobilu s vlekem se vysypal náklad v podobě dřeva. Drobný únik provozních kapalin hasiči zajistili. Vyproštění nákladního automobilu si zajišťuje majitel firmy sám.

HZS-DN-Cankovice-2009202202
« z 2 »

V Časech na Pardubicku zasahovali hasiči ze stanice Holice. Tady se jednalo o dodávku, která se střetla s bagrem. Při nehodě byla jedna osoba zraněna a předána byla do péče zdravotníkům. Silnice byla kvůli nehodě zcela neprůjezdná. Nyní hasiči řídí dopravu alespoň jedním pruhem.

HZS-DN-Casy-2009202201
« z 2 »

V Rychnově na Moravě krátce po 7.hodině ranní zasahovaly tři jednotky hasičů u kolize autobusu. Řidič se měl pravděpodobně vyhýbat nákladnímu vozu a skončil s autobusem v příkopu. Uvnitř mělo být 27 osob (z toho 14 sob mladších 18let) a řidič. Hasiči se museli do autobusu dostat střešním okénkem. Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že nedošlo k žádnému zranění. Hasiči po provedené evakuaci cestujících zajistili tepelný komfort všem osobám. Na místě byl autobus jiného dopravce, kterým byli cestující převezeni.

HZS-DN-Rychnov-2009202202
« z 4 »

Dvě jednotky zasahovaly ráno také u nehody dodávky a osobního auta s vlekem v obci Šedivec. Hasiči po svém příjezdu museli provést stabilizaci havarované dodávky. Událost se naštěstí obešla bez zranění.

HZS-DN-Sedivec-2009202201
« z 3 »

Autor: por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje
Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje