Turistické noviny a Vandrovní knížka Cyklopecek mají zlatou medaili…

Lysá nad Labem – Velkým úspěchem Pardubického kraje skončil ve čtvrtek 18. 6. v Lysé nad Labem 5. ročník národní soutěžní přehlídky propagačních materiálů Turistpropag 2020. V konkurenci 90 přihlášených subjektů a 189 tištěných materiálů si Destinační společnost Východní Čechy přivezla hned dvě první místa.

„V kategorii Turistické noviny devítičlenná odborná porota ohodnotila jako nejlepší právě naše Turistické noviny Východní Čechy léto/podzim 2020. Noviny vydáváme již od roku 2009 pravidelně dvakrát ročně. Před dvěma lety jsme obsah rozšířili i o Královéhradecký kraj, tak aby měli čtenáři ucelený přehled o tom co se na východě Čech děje,“ řekl René Živný, radní Pardubického kraje zodpovědný za sport a cestovní ruch.

Na přípravě novin se podílí redakční rada sestavená se zástupců všech turistických oblastí obou krajů a celé vydání koordinuje a vydává Destinační společnost Východní Čechy. Jsou k dostání v turistických informačních centrech, letos si je mohli přečíst i lidé z celé republiky prostřednictvím vkladů do celostátních novin.

Druhé zlato jsme obdrželi v kategorii Propagační leták, a sice za Cyklopecky 2020 – Vandrovní knížku. I pro ty co soutěžit nechtějí je to perfektní pomůcka pro plánování cyklovýletů po našem krásném kraji,“konstatoval radní Živný. Tento materiál obsahuje 15 cyklotras pro všechny kategorie cykloturistů a je součástí letošní kampaně Naše Východní Čechy – Vaše dovolená 2020.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •