Tragická nehoda uzavřela silnici u Medlešic

Chrudimsko – U tragické dopravní nehody na silnici I/37 z Chrudimi do Pardubic zasahovali v pondělí 5. prosince v 9.14 hodin profesionální i dobrovolní hasiči z Chrudimi.

Jednalo se o střet hned několika vozidel. Poškozená u dopravní nehody byla tři vozidla – dva osobní a jeden nákladní. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Jedna osoba, která cestovala ve voze sama, po nárazu s nákladním automobilem svému zranění na místě nehody podlehla. „Provedli jsme nejprve průzkum v místě události, dále jsme zajistili vozy proti vzniku požáru a zajistili unikající provozní náplně. K vyproštění tragicky usmrcené osoby nedošlo," uvedl nprap. Michal Mrázek, velitel zásahu hasičů z Chrudimi. Příčiny dopravní nehody vyšetřují policisté.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje

Řidič na místě zraněním podlehl

Chrudimsko – V pondělí 5. prosince krátce po 9 hodině došlo na silnici I. třídy č. 37, mezi Chrudimí a Medlešicemi, k tragické dopravní nehodě.

Řidič osobního vozidla z dosud neznámých příčin vyjel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem. To se následně střetlo s dalším protijedoucím osobním autem. Při nehodě došlo ke smrtelnému zranění u jednoho z řidičů. 

Předběžná škoda byla odhadnuta na zhruba 600.000 korun. Příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Autor: por. Renata Štěpánková – Policie ČR
Zdroj: Policie ČR