Tipy na výlety i mistři v boulderingu v Ideonu

Tipy na výlety a zajímavé akce na nadcházející letní turistickou sezonu je možné od pátku 24. do neděle 26. března získat na veletrhu cestovního ruchu REGIONPROPAG 2017 v Pardubickém výstavním a společenském centru IDEON. Nechybí stánek Pardubického kraje s některými novinkami a součástí je i výstava SPORT & ADRENALIN 2017. V průběhu víkendu se tu uskuteční 1. kolo ROCK POINT Českého poháru v boulderingu.

Kromě Pardubického kraje se na veletrhu představují i kraje Královéhradecký, Liberecký, Středočeský, Zlínský a Vysočina. Samostatnou prezentaci mají města Chrudim, Ústí nad Orlicí a také Sdružení obcí Toulovcovy Maštale.

Veletrh zahájil radní Pardubického kraje zodpovědný za cestovní René Živný spolu s náměstkem pardubického primátora Janem Řehounkem a dalšími osobnostmi. „Současný trend ukazuje, že lidé z nejrůznějších důvodů stále více tráví své dovolené v tuzemsku. Pardubický kraj má v tomto směru opravdu co nabídnout, takže věřím, že i prostřednictvím tohoto veletrhu budou mít lidé možnost získat užitečné informace, jak prožít úžasnou dovolenou ve východních Čechác," uvedl radní Živný.

Na stánku Pardubického kraje najdou zájemci o cestování nepřeberné množství propagačním letáčků, cyklo brožurek i tematických map, které jim usnadní plánování výletů v regionu. Ještě horkou novinkou přímo z tiskárny je aktuální vandrovní knížka k soutěži Cyklopecky Pardubického kraje 2017. Tato oblíbená soutěž nejen pro cyklisty bude zahájená příští víkend a bude trvat až do poloviny října letošního roku.

Veletrh REGIONPROPAG 2017 je pro veřejnost otevřen od pátku do neděle od 10:00 do 18:00 hodin, v neděli pak do 16:00 hodin a vstupné je zdarma.

Zdroj: Pardubický kraj