The Beatles Philharmonic…

Pardubice – Slovenské seskupení The Backwards je několikanásobným vítězem světových soutěží. Do Pardubic přiváží hity snad nejpopulárnější rockové skupiny historie The Beatles. Představí se ve speciálních aranžích přímo pro Komorní filharmonii Pardubice. Diriguje Stanislav Vavřínek. 

Počátky The Backwards sahají do roku 1996. Za pouhých několik málo let se skupina stala mezinárodně známou na dvou kontinentech. Má za sebou tisícovky vystoupení po Evropě i USA, je známá z mezinárodních televizních programů i rozhlasových pořadů. The Beatlefest v New Yorku vyhráli hned dvakrát (v letech 1998 a 2003). The Backwards ve složení Dali Štroncer, Miro Džunko, Fero Suchanský a Dan Škorvaga dbají na detaily a jak sami říkají – je mnoho cover bandů, ale pokud chcete cítit srdce a duši The Beatles, pak přijďte na The Backwards! 

Během koncertního programu zazní hity jako Yellow Submarine, All You Need Is Love, Let It Be, Hey Jude a mnohé další legendární skladby. 

The Backwards doprovodí Komorní filharmonie Pardubice. Zajímavé aranže ušité na míru orchestru budou bezpochyby „třešničkou na dortu“ celého večera. 

Koncert The Beatles Philharmonic je už dlouho vyprodaný. Do konce sezony čeká filharmonii ještě jeden crossoverový projekt – S Piráty na jedné lodi – v rámci kterého KFP zahraje spolu s Jiřím Ševčíkem a kapelou PIRATE SWING Band. Poslední vstupenky na tento dubnový koncert můžou zájemci koupit online na www.kfpar.cz a v Turistickém informačním centru pod Zelenou bránou v Pardubicích. 


Koncert z cyklu Máme hosty. Vyprodáno. 

Kdy & kde: středa 5. 2. 2020 v 19.00 hodin IDEON Pardubice 

Program: hity skupiny The Beatles ve speciálních aranžích přímo pro KFP 

Účinkující: The Backwards 
Komorní filharmonie Pardubice 
Dirigent Stanislav Vavřínek 

Zdroj a foto: beatles.sk, thebackwards.sk a Komorní filharmonie Pardubice 

  •  
  •