Těžká nehoda na obchvatu Chrudimi zablokovala silnici na několik hodin…

Chrudim – Celkem pět dopravních prostředků se střetlo v pátek kolem 16 hodiny na obchvatu Chrudimi. Řidič osobního vozidla Škoda Fabia vezl na vleku namíchanou čerstvou betonovou směs.

Podle velitele zásahu se pravděpodobně při vysoké rychlosti vozík rozkýval a utrhl se. Postupně tak došlo k nehodě motocyklu a dalších dvou osobních vozidel a nákladního vozu.

Na místě byly dvě těžce zraněné osoby z motocyklu a jedna osoba z osobního vozidla, která byla zasypána převážející betonovou směsí.

Těžká nehoda na obchvatu Chrudimi zablokovala silnici na několik hodin
« 1 z 5 »

Na místo byl přivolán i vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči poskytovali první před lékařskou pomoc, asistovali a pomáhali zdravotnické záchranné službě s ošetřením zraněných. Celkem byly zraněny čtyři osoby.

Dále hasiči odstraňovali následky nehody. Při nehodě došlo i k rozbití skleněné výplně protihlukové stěny.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim 

K dopravní nehodě kamionu, dvou osobních vozů a motocyklu vyjíždělo šest posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje včetně dvou posádek lékařských 26. července 2019 krátce po páté hodině u Chrudimi.

Na místě se nacházelo celkem pět zraněných osob z toho dvě utrpěly vážná zranění dolních končetin, pánve a hrudníku. Okamžitě po příjezdu vozů ZZS byl u pacientů zjištěn rozsah poranění, po ošetření a léčbě je posádky převezly do FN Hradec králové. Ostatní zranění po ošetření posádky převezly do Chrudimské a Pardubické nemocnice.

Těžká nehoda na obchvatu Chrudimi zablokovala silnici na několik hodin
« 1 z 6 »

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

  •  
  •