Těžká dopravní nehoda v Chrudimi…

Chrudim – U těžké dopravní nehody zasahovali v pondělí 23. prosince v 9.49 hodin profesionální hasiči z Chrudimi.

Nehoda se stala na silnici I. třídy č. 17 v Chrudimi mezi dvěma kruhovými objezdy. Střetlo se zde pět vozidel. Hasiči pomáhali zdravotníkům při ošetřování zraněných a při resuscitaci. Při nehodě byly čtyři osoby zraněny a jedna osoba utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. Silnice byla po dobu odstraňování následků nehody neprůjezdná.

Hasiči odstraňovali následky nehody, odpojili akumulátory u havarovaných vozidel tak, aby nedošlo k požáru. Vozidla byla zkontrolována i pro unikající provozní náplně. Ty byly zasypány sorpčním materiálem. 

Tragická nehoda v Chrudimi
« 4 z 4 »

Krátce před jedenáctou hodinou dopolední se stala dopravní nehoda v Chrudimi. Řidič jednoho z vozů, který byl pravděpodobně během jízdy zdravotně indisponován narazil ve vysoké rychlosti do dalších vozidel.

Na místo se sjelo pět posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje a muž byl zhruba 45 minut resucitován. Bohužel i přes veškerou snahu všech záchranářů pacient na místě zemřel. Zbylí čtyři pacienti byli převezeni s lehkými zraněními do Chrudimské nemocnice.

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim a Zdravotnická záchranná službaPardubického kraje

  •  
  •