Swingoví Piráti odtajnili nečekané spojení se 4TETem Jiřího Korna. Exkluzivní program, jaký jste ještě neviděli!

Pardubice – PIRATE SWING Band, hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí, chystá po superúspěšné osmileté sérii koncertů PIRATE SWING Band Gala svá netradiční galapředstavení také letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, nabídne další ojedinělý počin.

Unikátní spojení na třech koncertech

Swingoví Piráti, kteří jsou známí svou nevypočitatelností a humorem, si připravili skutečně nečekané partnerství. Na závěr roku se na tři speciální večery spojí s fenoménem – vokálním seskupením 4TET

Jeho umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev se snoubí s pověstnou profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů, překvapivě originální pojetí aranžmá Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční" výkony všech aktérů na jevišti… To vše rozhodně nenechá nikoho chladným, stejně jako nenapodobitelná atmosféra tradičně vyprodaných show PIRATE SWING Bandu.

Exkluzivní program, který se nebude opakovat 

„Půjde o exkluzivní program, který jste ještě neviděli a který se už nebude opakovat. Prozradím, že v našem novém pořadu budou spoluúčinkovat i dětské sbory Vrabčáci a Laděníčko, počet účinkujících se tak přiblíží šedesátce a dočkáte se i dalších překvapení," s úsměvem podotkl frontman východočeských swingových Pirátů Jiří Ševčík.

Těšit se můžete těšit letos poprvé 6. prosince 2022 od 19 hodin v Městském divadle v Jablonci nad Nisou a poté na tradičních místech – 12. prosince 2022 od 19 hodin v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis a 19. prosince 2022 od 19 hodin v pardubickém Domě hudby.

Vstupenky koupíte v obvyklých předprodejích

„Vstupenky na náš tradiční, letos o to exkluzivnější, mejdan je možné zakoupit v síti Ticketportal a všech informačních centrech, na jablonecký koncert pak v pokladně divadla a na webu evstupenka.cz," ujistil frontman PIRATE SWING Bandu.

Tato formace má na svém kontě 5 CD a DVD, hitparádové úspěchy ve Velké Británii, Francii, Holandsku, Rakousku, Argentině, Rusku, Austrálii, Irsku a Japonsku, osm vyprodaných turné, mezinárodní ocenění trofejí Platinové desky, status nejpopulárnější swingové kapely u nás a spolupráci s prakticky kompletní českou špičkou (K. Gott, J. Suchý, L. Machálková, J. Laufer, J. Zelenková, T. Graves, O. Ruml, I. Pazderková, P. Vondráček, F. Slováček, E. Kočičková, M. Ruppert, O. Brousek, B. Josef, D. Bárta, I. Mládek, J. Molavcová, L. Sobota a další).

Jako když Frank Sinatra zpívá Nirvanu„Představte si Franka Sinatru zpívat Nirvanu," prohlásil o tomto hudebním tělese kytarista legendárních Queen Brian May. Právě s touto světoznámou ikonou měli čeští „Piráti" to potěšení spolupracovat hned třikrát. Naposledy v roce 2018, kdy se dokonce stali jedinou kapelou v historii krom Queen, na jejíž novém CD oficiálně zpívá Freddie Mercury a na kytaru hraje Brian May, a to vše pro charitu proti AIDS.

Autor: Tomáš Dvořák
Foto: oficiální web 4TETu