Soutěž Připravte své tělo do plavek startuje! Vybrali jsme dva šťastné výherce…

Pardubice – Nová soutěž Připravte své tělo do plavek, kterou pro vás společně přichystalo Sun City Fitness Pardubice a server Pardubice Živě, startuje v pondělí 1. června.  

Dva čtenáři serveru Pardubice Živě budou mít jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. A to vše pod dohledem profesionálů ze Sun City Fitness Pardubice!

Z došlých zájemců jsme vybrali dva šťastlivce, jednoho muže a jednu ženu, kterým pardubické Sun City nabídne možnost komplexní péče o tělo po dobu 8 týdnů, a to zcela zdarma, včetně mnoha dalších příjemných výhod a bonusů!

Hlavní cíl? Změnit svou postavu

„Nejprve zjistíme aktuální zdravotní stav a kondici soutěžících. Poté jim sestavíme individuální plán na míru, který jim pomůže dosáhnout jejich cíle, tedy zhubnout do plavek. Kromě jedné společné lekce týdně jim nabídneme i individuální lekce s osobním trenérem,“ konstatoval generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

„Naším cílem je, aby se u nás každý cítil maximálně příjemně a soutěž mu pomohla, ale zároveň ho bavila,“ dodal generální manažer největšího fitness přímo v centru Pardubic.

Kdo tedy bude v projektu Připravte své tělo do plavek soutěžit? Vybrali jsme Pavlu Látalovou a Václava Kramperu. „Je mi 29 let a rád bych změnil svoji postavu,“ nechal se slyšet Václav Krampera, jehož motivací je zvětšit svalovou hmotu na těle a zmenšit tuk na břiše. „Udělal bych pro to cokoliv,“ doplnil.

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Během celého trvání projektu budeme na webových stránkách i sociálních sítích Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice pravidelně sledovat úbytek či nárůst váhy obou účastníků. A kdo soutěž Připravte své tělo do plavek vyhraje? Nebude to ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů. Zvítězí ten, co získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Čekají na něj atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování.

  •  
  •