„Soutěž nám pomohla. Už teď jsme vítězi,“ říkají ti, co s námi hubnou do plavek…

Pardubice – „Už teď jsme vítězi,“ shodují se účastníci soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice!

Soutěž jako hlavní motivace pro změnu

„Když jsem si na serveru Pardubice Živě přečetl, že můžu změnit své tělo k obrazu svému, byl to ten zásadní moment, který mě vyprovokoval k tomu, abych pro to také něco udělal. Hned jsem si řekl, že by bylo fajn, kdybych se mohl do tohoto projektu zapojit. Jsem moc rád, že to dopadlo a že si teď pod dohledem odborníků plním svůj sen,“ konstatoval 29letý obrábeč kovů Václav Krampera z Pardubic, který si nemůže vynachválit péči v Sun City Fitness Pardubice.  

„Teď jsme se s trenérem zaměřili hodně na horní partie,“ poznamenal Václav Krampera, jehož těší, že při trénincích posouvá i své osobní hranice. „Když jsem začínal cvičit, byl jsem rád, že dám 20 kilo v bench pressu. Teď už zvládnu klidně 60 kilo a třeba i několikrát za sebou,“ pochlubil se mužský účastník projektu Připravte své tělo do plavek.

„Když jsem byl na jedné sportovní akci ve Vysokém Mýtě, tak mi kamarádi říkali, že je vidět, že na sobě pracuju. Navíc chodím i běhat, občas si zahraju basketbal,“ podotkl Václav Krampera.

„I mé okolí pozitivně vnímá, že jsem se rozhodla na sobě pracovat,“ přidala se 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová.

I krok je o poznání lehčí než dříve

„Je pro mě povzbuzením, že si lidé všímají těch změn, které se mi dějí. Po 8 letech má váha začíná devítkou. Aktuálně jde o 99,7 kilogramů. Je to vidět také na mém oblečení a kondici. Cítím, že můj krok je o poznání lehčí než před soutěží. Už se nezadýchávám do schodů, netrápí mě tolik vysoký krevní tlak,“ nechala se slyšet Pavla Látalová.

„I kdybych v soutěž nakonec nevyhrála, beru to tak, že pocitově jsem pro sebe vítěz, ať už to dopadne jakkoliv,“ přemítala matka tří dětí, která zvládá skloubit cvičení, zaměstnání i péči o rodinu.

„Je to samozřejmě náročné, po práci na trénink a z tréninku domů, ale dá se to. Aktuální počasí sice moc nepřeje prázdninovým aktivitám, ale já jsem člověk, který se ze všeho snaží brát to pozitivní, takže jsem ráda, že děti můžou být venku a za příznivého počasí se chodit i koupat. Chystáme také nějaké výlety, na které se těšíme. Tak doufáme, že toho deště bude přece jen trochu méně,“ uvedla Pavla Látalová.

„Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví,“ sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Projekt Připravte své tělo do plavek je soutěžní. Vítězem nebude ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů, ale kdo získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Na výherce čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. Tak neváhejte a podpořte svého favorita už teď!

Hlasovat můžete do 31.7.2020 na Facebooku Pardubice ŽIVĚ.

  •  
  •