Skupina 2 Unlimited se představí poprvé v Pardubickém Ideonu…

Pardubice – Hlavním hostem říjnových devadesátek v Pardubickém Ideonu bude nizozemská eurodance skupina 2 Unlimited. Pěvecké duo Raye a Anitu doprovodí Magic Affair s jejich nejznámějším hitem Omen III a také hip-hopová skupina C-Block. O skvělý mejdan se na WE LOVE 90‘ postará také fantastický DJ Pavel Cejnar. WE LOVE 90‘ produkuje opět pardubická agentura Máša agency a Icing.

V diáři si už nyní rezervujte datum 16. října 2020 a napište si WE LOVE 90‘, protože se poprvé v Pardubicích představí slavná skupina 2 UNLIMITED, jejíž hity zaznívají na diskotékách a sportovních událostech dodnes. Anita a Ray mají české publikum velmi rádi. Skupina vznikla v roce 1991 a prvních pět let dobývala hitparády na celém světě. Nizozemské duo prodalo přes 18 miliónů alb. V roce 1996 se 2 UNLIMITED rozpadlo. Anita a Ray znovu vystoupili po třinácti letech a vystupují stále. Na pódiu určitě zazní „NO LIMIT“, „GET READY FOR THIS“ nebo „TRIBAL DANCE“.  

MAGIC AFFAIR je německý projekt, který prodal po celém světě 8 miliónů alb. Mezi největší hity této eurodance skupiny, která byla založena v roce 1993 patří určitě „OMEN III“, „IN THE MIDDLE OF THE NIGHT“ a „GIVE ME ALL YOUR LOVE“. MAGIC AFFAIR na začátku tvořila německá zpěvačka Franca Morgan, která zpívá stále. Amerického rappera Burnella vystřídal jeho německý kolega Nitro.

C-BLOCK patří mezi hip-hopové projekty, které se zapsali do 90 let. C-BLOCK založili v roce 1995 němečtí producenti Frank Müller a Jörgen Wagner. Producenti se na počátku opřeli o hlas skvělého amerického rappera Antonyho Red Dogga. Mezi jejich nejslavnější hity beze sportu patří „SO STRUNG OUT“ a „TIME IS TICKEN“.

Vstupenky na jedinečný mejdan konaný v pardubickém Ideonu 16. 10. 2020 s 2 UNLIMITED, MAGIC AFFAIR a C-BLOCK pořizujte už nyní na www.masvstupenky.cz

  •  
  •