Školáci z Dubiny si sami vyrobili originální dětské pokojíčky a na vernisáži je ukázali nejbližším

Pardubice – Jak vypadají vysněné dětské pokojíčky, které vyráběli žáci ze Základní školy Pardubice-Dubina při tvořivých činnostech z kartonových krabic a dalších běžně dostupných materiálů? To mohli na vlastní oči spatřit ti, co zavítali ve čtvrtek 26. května do třídy 4.B

„Obdivuhodné bylo, jaké detaily ve výbavě pokojíčků nechyběly, například koberečky, lampy, světýlka, knížky nebo živé květiny," uvedla třídní učitelka 4.B Monika Drahokoupilová a dodala, že součástí této akce byla i „vernisáž" dětských výkresů, které žáci během školního roku vytvořili.

„Jednalo se o setkání dětí a rodičů před vyučováním. Na přivítanou nechyběl pro každého welcome drink a malé pohoštění," přiblížila třídní učitelka 4.B, jejíž žáci se podíleli nejen na výzdobě celé galerie, ale také na organizaci programu. 

„Vítali své blízké, prováděli je galerií a odhalovali samotná díla," upřesnila Monika Drahokoupilová. „Rodiče, prarodiče i sourozenci všech umělců, kteří se akce zúčastnili, byli nadšeni. Věříme, že se zase brzy setkáme v podobně pozitivní náladě," uzavřela třídní učitelka 4.B na Základní škole Pardubice-Dubina.

Školáci z Dubiny si sami vyrobili originální dětské pokojíčky a na vernisáži je ukázali nejbližším
« z 5 »

Autor: Tomáš Dvořák