Škola Rybitví a Naděje pro Elišku…

Pardubicko – Vánoční dobročinný jarmark pro Elišku, který pořádá Základní a mateřská škola Rybitví, je s ohledem na současnou situaci přesunutý do online prostředí.

Leták s fotografiemi ručně dělaných výrobků jako jsou vánoční ozdoby či přání je umístěn na webu školy www.skolarybitvi.cz v sekci aktualit a je možné si je rezervovat prostřednictvím uvedeného emailu. Jarmark probíhá od 24. listopadu 2020 do 6. prosince 2020 a výdej objednávek se uskuteční ve středu 16. prosince 2020 odpoledne.

„Zveme všechny, kteří se chtějí podílet na dobré věci, aby si svátečně vyzdobili své domovy dekoracemi od nás. Mohou tak udělat radost nejen sobě a svým blízkým, ale zároveň přispět na transparentní účet malé Elišky Novotné z Pardubic, která statečně bojuje s kombinací nemocí. Aktuálně Eliška potřebuje pomoci především s financováním rehabilitací,“ vyzývá k zapojení do online jarmarku ředitelka školy Markéta Hujerová.

Škola Rybitví zahájila tradici pomáhání dětem, které to potřebují, již v loňském roce. Letošní novinkou je zapojení oblíbené herečky Východočeského divadla v Pardubicích Martiny Sikorové, která v souvislosti s jarmarkem natočila video s návodem k výrobě papírových vánočních ozdob. Výrobci si pak soby z papíru mohou nechat a ozdobit jimi vánoční stromeček, darovat je, nebo je i „prodat“ někomu ze svých blízkých, který pak libovolnou částku vloží na transparentní účet Elišky č.: 2001142763/2010.

Více informací o Elišce naleznete na: www.nadejeproelisku.cz

Zdroj a foto: Základní škola a mateřská škola Rybitví

  •  
  •