Šije celá země. I strážníci…

Pardubice – Rouška není hanba, ale stále nedostatkové zboží a jeho spotřeba ve výkonu služby strážníků je vysoká a navíc v naše případě i nárazová.

Městská policie Pardubice proto i tímto děkuje Východočeskému divadlu v Pardubicích a zvlášť šikovným ženám z krejčovských dílen, které strážníky v Pardubicích v krátkém čase vybavily na 150 kusy roušek a umožnily tak zachovat výkon služby. Pět minut po odebrání první várky ochranných prostředků už roušky přímo u jednoho případu přebírala výjezdová hlídka.

Kromě divadelních dílen spustily šicí stroje i naše děvčata. Na přestupkovém oddělení se za šicí stroje posadily i naše ženy v uniformách, zapojili se i kolegové u žehlicího prkna. Máme v týmu i zkušené švadleny, které doplňují potřebné vybavení nejen do výkonu služby, ale i do rodin strážníků.

Šije celá země. I strážníci Městské policie Pardubice
« 1 z 7 »

„Velice také děkujeme i paní Štěpánce z Nemošic, která nám v době, kdy už vlastní materiál docházel, nabídla své zásoby látek pro ušití roušek,“ uvedl ředitel Městské policie Pardubice Rostislav Hübl.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •