Scooter v pardubické aréně prakticky nesundal nohu z plynu

Pardubice – Je to už takřka 20 let, co do Pardubic poprvé zavítala světoznámá skupina Scooter. Tehdy si získala návštěvníky dostihového závodiště, nyní přijela symbolicky vpředvečer Velké pardubické, ovšem do enteria arény. 

Dlouho očekávaný koncert

Dlouho očekávaný koncert německé taneční formace, která byla založena v Hamburku v roce 1993, zahájil stylově ohňostroj. Nebyl sice tak monstrózní jako ten, který byl chvíli předtím součástí Městských slavností na řece Labi, ale „odpálil" efektní a pořádně energickou show plnou světel, ohně, projekcí a hlavně nesmrtelných hitů. 

Lavina pozitivních emocí

Na publikum se přímo valila lavina pozitivních emocí. Kapela kolem charismatického šoumena H. P. Baxxtera nenechala sebe ani diváky po celou dobu svého vystoupení vydechnout. Předvedla opravdu odpracovaný koncert, jehož scénář byl vyladěný do posledního detailu. 

Scooter nenechal zahálet ani diváky

Působivá pódiová show, mraky pyrotechnických efektů, stylová choreografie, které vévodily sličné tanečnice a scéna, kde se stále bylo na co dívat. A ani obecenstvo nenechal Scooter zahálet. Prosil ho velmi často o spolupráci, tu, aby diváci pomohli zpívat, jindy zase tančit, skákat, tleskat či křičet. 

Ten, kdo je příznivcem skupiny Scooter, musel být v sobotu večer v Pardubicích spokojen. Od svých oblíbenců dostal podívanou prvotřídní kvality, která potvrdila, že do města perníku zavítala skutečně kapela světového formátu. Aby ne, když na svém kontě má za téměř 30 let existence na 30 milionů prodaných nosičů a úspěchy po celé planetě. 

Nesundali nohu z plynu 

Během koncertu, který měl vlastně vše, co se u takové akce sluší a patří, zazněla spoustu zásadních písní Scooteru, jako třeba pecky Hyper, Hyper, Fire, How Much Is The Fish? nebo Move Your Ass. 

Pardubická „štace" německých kumštýřů byla poslední českou zastávkou turné God Save The Rave, při kterém Scooter prakticky nesundal nohu z plynu a ukázal, proč mu zaplněná hala v dobrém slova smyslu zobala z ruky…

H.P. Baxxter (Scooter) na Letišti Pardubice

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto titulní zdroj Facebook
Foto z letiště Facebook Pardubice airport – letiště Pardubice