Rebranding H Centra – “Měníme tvář, srdce zůstává”…

Pardubice – H Centrum ve Starém Hradišti se mění. Již brzy se spustí nový web a vše se odstartuje Dnem otevřených dvěří H Centra 21. a 22. září 2019.

Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá. Dnešní doba si žádá změny, a když změny tak musí stát za to. Nejprve jsme se snažili o drobné úpravy loga. Nakonec jsme se rozhodli udělat změnu radikálnější. Oslovili jsme marketingové studio a vrhli se do práce. Z téměř roční spolupráce vzniklo nové logo, nová značka. Ovšem hlavní motiv zůstává. A tím je H Centrum – Vaše srdeční záležitost. Cílem bylo dát logu nový impulz, a aby se líbilo všem věkovým kategoriím. Tvar písmene H vychází ze srdeční křivky. Srdeční tep neodmyslitelně patří ke sportu, fitness,  wellness i zábavě. Nové barvy jsou silné, energické a motivující k tomu být aktivní. Buďte aktivní i vy, žijte zdravě, buďte fit a s kým jiným než s H Centrem. H Centrum je tu pro všechny, kteří se chtějí bavit, sportovat a relaxovat …

Kdy přišla myšlenka, že chcete změnu?

Tomáš Dušek (provozní manažer H Centrum): Samotná myšlenka už je tady přibližně dva roky. Uvědomovali jsme si, že naše původní logo, kreslený nápis, neodpovídá moderní době, dnes se dává důraz na jednoduchost a ostré hrany. Nejprve jsme se snažili pouze o drobné úpravy původního loga, ale nakonec jsme dospěli k závěru, že když změnu, tak musí stát za to.

Lukáš Diepold (sportovní manažer H Centrum): Hlavní motiv, H Centrum – Vaše srdeční záležitost, ale zůstává.

Co představuje nové logo?

Lukáš Diepold: Tvar písmene H vychází ze srdeční křivky. Srdeční tep neodmyslitelně patří ke sportu, fitness, wellness i zábavě – a to jsme chtěli, aby z toho bylo patrné. Samotné H navíc budeme moci nově použít jako značku. Tepová frekvence a z ní vzniklé H je tak náš nový brand, na který jsme vážně pyšní.

Tomáš Dušek: Nové barvy jsou silné, energické a motivující být aktivní. Vycházeli jsme z trendů, ale zároveň zachováváme modrou, která byla jak v původním logu, tak je to barva i firmy Chládek a Tintěra Pardubice.

Lukáš Diepold: Není pro nás důležitá jen vizuální stránka, celé to má příběh. Na baru vždy bylo srdce, nyní tam můžete vidět tepovku. Když k nám přijdete, bude vám hned jasné, odkud všechno vychází. Každý sport bude mít svoji křivku, například posilovna je silná zelená linka, což zobrazuje sílící sval, wellness má naopak linku tenkou, protože se jedná o klidovou zónu. A je toho mnohem víc.

Tomáš Dušek: Intenzivně tím žijeme rok a opravdu si nás to maximálně získalo a všechno tohle budeme chtít přenést i na lidi okolo.

Kdo vám logo navrhoval, zkoušeli jste to sami?

Tomáš Dušek: Na začátku jsme se snažili o vlastní návrhy, ale velmi rychle jsme zjistili, že to není úplně ono. Oslovili jsme marketingové studio a vrhli se na to. Z téměř roční spolupráce vzniklo nové logo, nová značka.

Co bylo cílem?

Tomáš Dušek: Především jsme chtěli dát logu nový impuls a oslovit tak všechny věkové kategorie, hlavně tu mladší.

Lukáš Diepold: A celková myšlenka je také jasná. Chceme, aby lidé byli aktivní, žili zdravě a byli fit a s kým jiným než s námi, s H Centrem. Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí bavit, sportovat a relaxovat.

H Centrum sportovně relaxační areál – Pardubice, Staré Hradiště

Nabídka služeb H Centra:

Sport & fitness – 3 tenisové kurty, 3 badmintonové kurty, 2 bowlingové dráhy, volejbalové hřiště, florbalové hřiště, stolní tenis, horolezecká stěna, bouldering, posilovna, skupinové lekce, osobní trénink

Wellnes – finská sauna, parní sauna, infrakabina, relax zóna, solárium, privátní, vířivka

Služby – recepce, sport & relax bar, půjčovna & prodej sportovního vybavení, servis raket, parkování zdarma, hlídaný dětský koutek, večírky, oslavy, firemní eventy a teambuildingy, konferenční sál, fit office

Otevřeno: po–pá 7–22h a so–ne 8–22h

Více na www.hcentrum.net

  •  
  •