Radnice omezí úřední hodiny…

Pardubice – Magistrát města Pardubic s okamžitou platností upravuje, v návaznosti na nařízení vlády o omezení pohybu osob, souvisejícím s šířením koronaviru, úřední hodiny. Pro vyřízení neodkladných záležitostí budou agendy magistrátu až do 24. března otevřené v pondělí a ve středu, vždy od 8:00 do 11:00. Stejně jako magistrát upravují úřední hodiny i městské obvody.

Mimo provoz je systém on-line objednávání návštěv na agendy občanských průkazů, pasů, řidičských průkazů a registr vozidel a ruší se do dnešního dne objednané návštěvy. Agendy budou fungovat v pondělí od 8:00 do 11:00. Pokud potřebuje někdo řešit neodkladnou záležitost, měl by se obrátit na příslušnou agendu telefonicky a s pracovníky domluvit na dalším postupu.

Až do odvolání jsou zrušeny zkoušky autoškol a zkoušky místopisu pro taxikáře. S okamžitou platností Pardubice ruší i prodej parkovacích karet do zón placeného stání. Ty stávající mají sice platnost do konce března 2020, v této výjimečné situaci ale budou platit až do doby, kdy bude možno zakoupit karty nové.

Až na konec června město odsouvá splatnost poplatků za likvidaci odpadu, svoz bioodpadu a poplatků ze psů. Pardubická městská policie až do odvolání uzavírá přestupkové oddělení a upravuje služby strážníků tak, aby se ve službě potkávali co nejméně. 

Zdroj: Magistrát města Pardubic

  •  
  •