Radek Bělohlav: Realizační tým zůstane stejný…

Pardubice – Ve středu 9. října byl Radek Bělohlav jmenován hlavním trenérem Dynama. Rozhodl se, že jeho realizační tým zůstane beze změn. Asistenty tedy nadále budou Otakar Janecký a Petr Čáslava. Trenérem brankářů zůstává Pavol Rybár.  

„Rozhodl jsem se pokračovat se stejným realizačním týmem. Myslím si, že jsme tu měli dost vlastních problémů a budu rád, když se svým současným realizačním týmem budu pokračovat do konce sezony,” řekl Radek Bělohlav, hlavní trenér Dynama.

Tým čeká v pátek v enteria areně utkání s Třincem. V neděli pak Pardubice vyrážejí na led HC Sparta Praha.

„Z tréninku mám dobrý pocit, ale musíme to, co jsme natrénovali dostat i do zápasu. Do pátečního utkání proti Třinci už nastoupí Johan Harju. Denis Kindl, který je po zranění se zapojil do trénink a je možné, že se objeví už v pátek jako třináctý útočník. Patrik Poulíček bude týmu chybět okolo šesti týdnů kvůli svalovému zranění,” okomentoval hlavní trenér.

„Promarnili jsme utkání se soupeři, které jsme měli v tabulce blíž k nám a teď se musíme snažit proti těžším soupeřům. Doufám, že před plným hledištěm se kluci budou hrát tak, že budeme konkurenceschopní,” dodal Radek Bělohlav.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

  •  
  •