Prodej ABONMÁ novým zájemcům zahájen…

Pardubice – Komorní filharmonie Pardubice zahajuje v pondělí 10. února prodej abonmá zájemcům z řad široké veřejnosti. Celkem 4 koncerty klasické hudby čekají v období březen – červen dospělé posluchače, na 3 koncerty se pak mohou těšit děti a rodiče. Prodej předplatného potrvá do 19. února. 

Předplatitelé večerních cyklů A, B a C čekají v této sezoně celkem 4 koncerty klasické hudby. Všechny koncerty jsou opatřeny názvy, které daný večer charakterizují. Posluchači se můžou těšit na koncerty Zpátky doma!, 4+1 = KFP+BSQ, Znovu Vídeň (další z koncertů v rámci projektu Češi ve Vídni) a Slavíme s Ludwigem (koncert pořádaný k 250. výročí narození Ludwiga van Beethovena). Cena předplatného se pohybuje již od 540 Kč. Cenové zvýhodnění je pak poskytováno seniorům od 65 let. Slevu z plné ceny vstupenky mohou uplatnit studenti po předložení průkazu školy nebo průkazu ISIC, držitelé průkazu ZTP nebo ZTP/P a doprovod držitelů průkazu ZTP/P. Koncerty jsou zárukou příjemně strávených večerů ve společnosti nejen pardubického orchestru, ale i zajímavých dirigentů a sólistů z celého světa. 

Cyklus nedělních matiné pro děti a rodiče s podtitulem O čem nám vypráví hudba patří k nejoblíbenějším hudebním pořadům v nabídce Komorní filharmonie Pardubice. Koncerty jsou určeny dětem ve věku přibližně 5–13 let. Jejich protagonisté provází děti světem hudby zábavnou, neotřelou formou a zapojují je do dění na pódiu. Letos jsou v plánu pro dětské posluchače celkem 3 koncerty (Strašidla v hudbě v březnu, Sladkosti v hudbě v dubnu a Slavnosti v hudbě v květnu 2020). Dospělí koupí abonentku za 540 Kč, děti za 240 Kč. 

Novinkou je možnost zakoupení abonmá online na www.kfpar.cz. Abonentní vstupenky lze zakoupit také v kanceláři Komorní filharmonie Pardubice v Domě hudby (1. patro, dveře č. 208) v prodejní dny (pondělí, úterý a středa: 9.00–12.00 a 13.30–17.00 hodin). 19. února bude prodej předplatného uzavřen. Od 24. února bude zahájen prodej vstupenek na JEDNOTLIVÉ abonentní koncerty. 

Veškeré informace o jednotlivých koncertech, abonmá a vstupenkách jsou k dispozici na www.kfpar.cz

  •  
  •