Pro Sofinku jsme na ledě vybrali přes 65 tisíc korun

Pardubice – Rekord jsme nepřekonali, ale i tak všem děkujeme. V charitativním hokejovém utkání pro Sofinku se podařilo dosáhnout na částku 65 849 korun a ze srdce děkujeme každému, kdo se na tomto výsledku podílel.

A pro koho jsme hráli? Pro malou Sofinku, která trpí spinální svalovou atrofií 1. stupně. Tato malá holčička má za sebou velmi intenzivní léčbu a nespočet pobytů v nemocnicích a rehabilitačních centrech, které zatím vůbec nekončí. Malé Sofince je čtyři a půl roku sama dýchá, jí, mluví a dokonce už s pomocí asistentky začala navštěvovat mateřskou školku. Zdánlivé maličkosti, které mnozí pokládají za samozřejmost, jsou tady ale vykoupeny snahou celé rodiny a stojí nemalé finanční prostředky. Jsme rádi, že takto drobnou pomocí můžeme přispět také.

Proti sobě nastoupily týmy Městské policie Pardubice a HC Ronal Group s konečným skóre 14:8. Ale výsledek v kase na ledě nebyl ten nejdůležitější. Už po čtvrté jsme takto hráli především na výsledek v kasičce s příspěvky. A tam se i tento rok velice dařilo.

Pro Sofinku jsme vybrali přes 65 tisíc korun
« z 10 »

Od diváků i hráčů se pro Sofinku podařilo vybrat 45 849 korun a jeden polský Zlotý. Dalších 20 000 korun pak přispěla společnost Ronal Group. Celkem tedy 65 849 korun.

Na tomto místě děkujeme i přispěvatelům, kteří online přispěli na Sofinčin transparentní účet. Ten mimochodem můžete podpořit i dodatečně a prakticky kdykoliv. Pro jistotu jej tady proto také znovu uvádíme. Má číslo 2901822502/2010 a dodáváme i webové stránky Sofinky, kde najdete všechny informace o ní: www.nadejeprosofinku.cz

Autor: Bc. Jiří Sejkora – Preventivní a informační služba Městská policie Pardubice
Zdroj a foto: Městská policie Pardubice