Přivítejte ve vaší zahrádce jaro s hypermarketem Globus…

Pardubice – Jaro už pomalu klepe na dveře, a tak je ideální čas připravit se na novou sezónu v zahradě.  Cesta do Globusu se vám určitě vyplatí, protože u nás najdete nejen potraviny a další zboží pro vaši rodinu i domácnost, ale také vše pro vaši zahrádku či balkon. V hypermarketu Globus Pardubice nabízíme pestrý výběr semen, širokou nabídku venkovních rostlin, substrátů a dalšího potřebného vybavení.

Pro co nejbohatší úrodu využijte například některý z našich zahradnických substrátů nebo hnojovatku. Další novinkou v našem sortimentu je listovka, vhodná k mulčovaní pod stromy a keře nebo k ochraně záhonů před holomrazy. Velkým pomocníkem vám bude také kvalitní fóliovník.

Nedokážete si vaše venkovní okenní parapety nebo balkon představit bez záplavy květin? Zasaďte do truhlíků pelargonie, které váš dům krásně oživí barvami.

Váš malý kousek ráje hezky zútulní i zahradní dekorace. Perfektně se hodí na skalku, ale můžete je například taktéž ukrýt do různých zákoutí vaší zahrady a zpestřit tak vašim dětem jejich průzkumnické výpravy.

Hodila by se vám trocha inspirace? Prohlédněte si náš nový katalog věnovaný zahradničení, ve kterém najdete spoustu tipů, jak si svou zahrádku zvelebit.

Díky Globusu už nemusíte kvůli pár věcem navštěvovat spoustu obchodů. U nás najdete nejširší sortiment zboží pod jednou střechou, a tak nejen ušetříte peníze za pohonné hmoty, ale i čas, který můžete věnovat svým blízkým nebo koníčkům. Pro co nejvyšší bezpečnost využijte při nákupu naši službu Scan&Go nebo mobilní aplikaci Můj Globus.

Přejeme vám spoustu (nejen) zahradních úspěchů!

Váš hypermarket Globus Pardubice

Zdroj a foto: Globus Pardubice

 
 
 • Na Pardubickém závodišti se opět bruslí!
 • Pardubice – Provoz Zimního sportovního parku byl zahájen. Na Pardubickém závodišti se bude od prosince až do února příštího roku

   
   
 • Univerzita Pardubice pozve budoucí studenty na Den otevřených dveří online…
 • Pardubice – Zájemce o studium osloví Univerzita Pardubice letos už pouze online. Plánovaný Den otevřených dveří na všech sedmi fakultách

   
   
 • Ateliéry pro umprumku v Ústí nad Orlicí patří mezi krajské priority v oblasti školství…
 • Ústí nad Orlicí – Hejtman Martin Netolický a radní pro oblast školství Josef Kozel navštívili v pátek město Ústí nad Orlicí.

   
   
 • Opilý řidič zapomněl svítit. Polámaný po skoku z okna zápasil se strážníky i zdravotníky…
 • Pardubice – Mikulášský víkend a strážníci v Pardubicích při něm od pátku do neděle řešili 320 událostí. Policistům strážníci předali dvě

   
   
 • Kraj chce na úpravách haly na Dašické spolupracovat se sportovními kluby…
 • Pardubice – Přestože sportovní hala na Dašické v Pardubicích spadá pod správu přilehlého gymnázia, to jí obvykle využívá jen na hodiny