Připravte své tělo do plavek! Hubněte a soutěžte se Sun City a Pardubice Živě!

Pardubice – Léto již pomalu klepe na dveře a vy se bojíte, že nebude mít postavu takovou, jakou byste si přáli? Přihlaste se do soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou pro vás společně přichystalo Sun City Fitness Pardubice a server Pardubice Živě.

Dva čtenáři serveru Pardubice Živě budou mít jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. A to vše pod dohledem profesionálů ze Sun City Fitness Pardubice!

Přihlaste se! Do neděle 24. května

Jak se můžete přihlásit do soutěže Připravte své tělo do plavek? Pošlete své jméno, věk, výšku, aktuální váhu, telefon, email a fotografii celé postavy nejpozději do neděle 24. května do 12 hodin na email fitness@suncity.cz. Do předmětu zprávy napište Soutěž. Podmínkou k účasti je dobrý zdravotní stav, souhlas s medializací, časová flexibilita a ochota pracovat na sobě. Uvítáme, když nám stručně popíšete i motivaci, proč se chcete do projektu zapojit.

Soutěžit bude jeden muž a jedna žena

Z došlých zájemců vybereme dva šťastlivce, jednoho muže a jednu ženu, které budeme informovat o možnosti zúčastnit se projektu Připravte své tělo do plavek. Těm pardubické Sun City nabídne možnost komplexní péče o tělo po dobu 8 týdnů, a to zcela zdarma, včetně mnoha dalších příjemných výhod a bonusů!

Začínáme v pondělí 1. června

Soutěž Připravte své tělo do plavek pak oficiálně odstartuje v pondělí 1. června. „Nejprve zjistíme aktuální zdravotní stav a kondici soutěžících. Poté jim sestavíme individuální plán na míru, který jim pomůže dosáhnout jejich cíle, tedy zhubnout do plavek. Kromě jedné společné lekce týdně jim nabídneme i individuální lekce s osobním trenérem,“ konstatoval generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

„Soutěže se mohou zúčastnit i ti, kteří ve fitness centru dlouho nebo dokonce i nikdy necvičili. Jsem přesvědčen o tom, že díky pravidelnému pohybu a radám od našich odborníků se budou cítit mnohem lépe než dosud,“ poznamenal Jiří Kopecký. „Naším cílem je, aby se u nás každý cítil maximálně příjemně a soutěž mu pomohla, ale zároveň ho bavila,“ dodal generální manažer největšího fitness přímo v centru Pardubic.

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Během celého trvání projektu budeme na webových stránkách i sociálních sítích Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice pravidelně sledovat úbytek či nárůst váhy obou účastníků. A kdo soutěž Připravte své tělo do plavek vyhraje? Nebude to ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů. Zvítězí ten, co získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Čekají na něj atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování.

Ve spolupráci: Sun City Fitness Pardubice a Pardubice Živě.

  •  
  •