Při nehodě u Medlešic se zranilo šest lidí…

Chrudimsko – K nehodě na silnici z Medlešic do Chrudimi vyjížděli v pondělí dopoledne profesionální i dobrovolní hasiči z Chrudimi.

Jednalo se o střet tři osobních vozidel. Na místě bylo šest osob zraněno. Hasiči pomáhali zdravotnické záchranné službě s ošetřením zraněných i jejich transportem nejen do sanitního vozu, ale i do vrtulníku Letecké záchranné služby.

Dále hasiči zabezpečili místo nehody, zajistili vozidla proti vzniku požáru, uniklý olej jsme posypali sorpční látkou tak, aby nedošlo k ekologické havárii.

Při nehodě se zranilo šest lidí
« 1 z 8 »

Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim 


Před desátou hodinou dopolední se mezi Chrudimí a Medlešicemi čelně střetly dva osobní vozy. Na místo nehody bylo ihned vysláno pět pozemních posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje včetně lékaře a letecká záchranná služba HK.

Na místě se nacházelo celkem šest zraněných osob. Jedna osoba musela být připojena k umělé plicni ventilaci a následně letecky přepravena do FNHK.

Další osoba byla s těžkým zraněním horní poloviny těla ve stabilním stavu převezena sanitním vozem taktéž do FNHK. Další čtyři osoby byly převezeny se středně těžkými zraněními do Pardubické krajské nemocnice.

Při nehodě u Medlešic se zranilo šest lidí...
« 1 z 5 »

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

  •  
  •