PRÁCE / GLOBUS / PRODAVAČ DROGERIE

Prodavač/ka v úseku drogerie

Globus nejsou jen potraviny, velkou část prodejní plochy tvoří i nepotravinový sortiment. Do úseku drogerie nyní hledáme posilu, která nám pomůže ho udržovat ke spokojenosti našich zákazníků.

Co Vás čeká
Vašimi klíčovými úkoly budou atraktivní prezentace sortimentu drogerie, obsluha zákazníků a doplňování zboží. Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, vratky, odpisy, scanování, kontrola správnosti cen, zkrátka vše, co k obchodu patří.

Koho hledáme
Vyučené kolegy/kolegyně nejlépe se zkušeností na obdobné pozici. Někoho, kdo bude prodejnu udržovat nejen v čistotě, ale také přehlednou. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou ale jen výhodou, tuto kvalifikaci Vám umožníme získat u nás.

Nabízíme Vám
– Smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
– Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
– K Vaší mzdě ještě bohatou škálu benefitů.

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Pojďte do toho s námi.
V případě zájmu zašlete životopis na v.stefankova@globus.cz, nebo volejte 466 888 116.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.