PRÁCE / AAA AUTO / SPECIALISTA FINANČNÍCH SLUŽEB

SPECIALISTA FINANČNÍCH SLUŽEB – PARDUBICE

Popis:

Očekáváte pro sebe vždy tu nejvyšší úroveň zákaznické péče?
Uměli byste sami poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni?
Chcete být ohodnoceni na základě vámi dosažených výsledků a nemuset se spoléhat na výkon celého týmu?
V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Chcete se stát součástí našeho týmu?

Náplň práce:

* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Nabízíme:

* Platové rozmezí 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (provizní systém)
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Profesionální přátelský kolektiv
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou
* Možnost profesionálního růstu a odborného vzdělávání
* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce
* Zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely
* Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS navigace a další)

Požadujeme:

* Zkušenosti s prodejem
* Znalost finančních produktů velkou výhodou
* Velmi dobré organizační schopnosti
* Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti a dovednosti
* Schopnost analytického myšlení
* Reprezentativní vzhled a vystupování
* Časovou flexibilitu (směnný provoz)

Zaujala Vás nabídka?
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na jan.jarma@aaaauto.cz