Policistům pomůže v boji s piráty silnic deset nových vozidel…

Pardubice – Hybridní BMW 745 Le v policejním provedení budou sloužit v deseti krajích České republiky, zejména na dálnicích a rychlostních komunikacích. 

Stanou se tak výraznou pomocí pro dopravní policisty, kteří dohlíží na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Kromě vysokého výkonu a vysoké maximální rychlosti se díky hybridnímu pohonu jedná i o vozy šetrné k životnímu prostředí. Zapůjčená vozidla tak představují další možnost ke zlepšení akceschopnosti Policie ČR a zapadají do celkového rámce obměny vozového parku.

Policie ČR: Testování vozů BMW

Zkusíme to s hybridem! ??Díky BMW můžeme zdarma vyzkoušet auta na alternativní pohon ? děkujeme za zapůjčení, v pořádku vrátíme ? https://www.policie.cz/clanek/policistum-pomuze-v-boji-s-piraty-silnic-deset-novych-vozidel.aspx

Zveřejnil(a) Policie České republiky dne Čtvrtek 31. října 2019

Vozidla bezplatně zapůjčuje firma Stratos Auto z Hradce Králové. V rámci zapůjčení zajišťuje firma také speciální školení pro celkem třicet policistů, kteří budou vozidla ve službě řídit a pomáhat tak ke zlepšení chování řidičů v silničním provozu.

Slavnostního předání prvních tří vozů se v Pardubicích zúčastnil brig. gen. Jan Švejdar, policejní prezident, Martin Strakoš, jednatel společnosti Stratos Auto a Jana Dvořáková, zástupkyně BMW Česká republika.

Policistům pomůže v boji s piráty silnic deset nových vozidel
« 1 z 3 »

V první vlně bude zapůjčeno pět vozidel na šest měsíců, po jejich navrácení obdrží policisté dalších pět vozů za stejných podmínek. Celkem tedy bude během příštích dvanácti měsíců sloužit deset moderních vozidel a řidiči je budou potkávat na území celé České republiky.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •