Policisté pátrají po dvou dívkách…

Pardubice – AKTUALIZOVÁNO – Pátrání ukončeno…

Pardubičtí policisté pátrají od dnešní noci po dvou dívkách ve věku 12 a 14 let. Naposledy byly dívky viděny v úterý ráno v místě svého bydliště v Pardubicích.

Dvanáctiletá dívka je vysoká 165 cm, hubené postavy, má černé dlouhé vlasy, které občas nosí v culíku. Na sobě by měla mít černou bundu s černobílými tkanicemi v délce do pasu, hnědozelené maskáčové kalhoty nebo černé rifle, kotníkové boty zn. NIKE, černé tričko a u sebe černou kabelku.

Čtrnáctiletá dívka je asi 160 cm vysoká, střední postavy, má krátké hnědé vlasy. Na sobě naposledy měla černou bundu, šedou zimní pletenou čepici se stříbrnými korálky, růžové botasky, červené rifle a u sebe černou kabelku.

Je možné, že dívky z Pardubic odcestovaly vlakem.

Bližší informace k pohřešovaným a jejich fotografie naleznete zde a zde. Pokud není odkaz aktivní, pohřešované byly nalezeny.

Veškeré informace, které by pomohly policistům dívky nalézt, volejte na linku 158.


F. N. – pohřešovaná žena

Datum narození 3/31/2007
Pátrání vyhlášeno 2/26/2020
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 150 až 160 cm
Zdánlivé stáří 12 až 13 let

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.


S. M. – pohřešovaná žena

Datum narození 9/14/2005
Pátrání vyhlášeno 2/26/2020
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 150 až 160 cm
Zdánlivé stáří 14 až 15 let

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •