POLICIE PÁTRÁ: Předala psa s tím, že chce zemřít

Pardubice – Policisté už 3. den pátrají po 57leté ženě, u které panuje důvodná obava, že chce skoncovat se životem. Pohřešovaná s těmito slovy předala v úterý na ulici psa náhodné kolemjdoucí i s prosbou, ať se o psa postará. 

Překvapená maminka s dítětem byla zaskočená, snažila se ženu zastavit, to se jí nepovedlo, proto zavolala na policii. Díky psí známce se podařilo zjistit totožnost majitelky, ta je však nekontaktní, doma se nenachází a rodina o ni žádné zprávy nemá. Její poslední stopy nás zavedly k parku Na Špici, kde jsme nalezli pouze její mobilní telefon.

Bližší informace o pohřešované naleznete zde. Pokud jste tuto osobu zahlédli, neprodleně volejte pardubickým policistům přes tísňovou linku 158. Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání ukončeno. Za jakékoliv poznatky vedoucí k jejímu vypátrání děkujeme.


K. P. – pohřešovaná žena

Datum narození 10.5.1965
Pátrání vyhlášeno 11.5.2022
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 160 až 190 cm
Zdánlivé stáří 55 až 60 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ obarvené
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ zelená

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Autor: por. Mgr. Eva Maturová – tisková mluvčí KŘ Policie ČR
Zdroj a foto:Policie ČR