Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání třináctiletého chlapce…

Pardubice – Policisté pátrají po chlapci, který se na konci února nevrátil do výchovného ústavu ani k rodině, kde trávil prázdniny.

Chlapec je asi 170 cm vysoký, hubený, má středně dlouhé vlasy s černými odrosty. Naposledy měl na sobě modrou bundu, maskáčové tepláky a bílé boty.

Fotografii a další informace naleznete zde. Pokud odkaz není aktivní, chlapec byl nalezen. Pokud jste chlapce viděli nebo máte informace o jeho pohybu, kontaktujte linku 158.

Š. M.
hledaný muž

Datum narození 19.6.2008
Pátrání vyhlášeno 27.2.2022
Bydliště – okres PARDUBICE

Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 11 až 13 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ obarvené
  • TVAR VLASŮ rovné

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR