Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání. Rodina pohřešuje seniorku…

Pardubice – Pátrání již ukončeno…

Policisté pátrají po pohřešované třiasedmdesátileté ženě. Je asi 160 až 165 cm vysoká, má štíhlou postavu, světlé vlnité vlasy a zelené oči. Nejčastěji na sobě nosí upnuté rifle.

Trvalé bydliště má žena v Pardubicích, kde byla i naposledy viděna, a to v místí části Na Drážce. Může se pohybovat ale i v jiných částech republiky. Vzhledem k jejímu věku a zdravotním obtížím se rodina obává o její život a zdraví.

Bližší informace k pohřešované a její fotografii naleznete zde. Pokud odkaz není aktivní, pohřešovaná byla nalezena.

Veškeré informace, které by pomohly policistům ženu nalézt, volejte na linku 158.

B. J.
pohřešovaná žena

Datum narození 15.6.1947
Pátrání vyhlášeno 17.8.2020
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 165 cm
Zdánlivé stáří 73 až 75 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond) BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA OČÍ zelená

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •