Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání po trestanci z věznice Pardubice…

Pardubice – Policii se již podařilo vypátrat uprchlého trestance. Děkujeme za pomoc.

Do věznice Pardubice se dnes z pracoviště nevrátil trestanec Gregor Spalek, 40 let, Polák.

Na sobě bílé kalhoty, červená mikina, žlutá bunda a k tomu výrazná jizva na nose. Informace o něm přijme linka 158 nebo 156.

S.G. – hledaný muž

Datum narození 11.8.1980
Pátrání vyhlášeno 6.1.2021
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Polsko (PL)

Výška 175 až 180 cm
Zdánlivé stáří 38 až 42 let

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •