Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání po pohřešované ženě…

Chrudimsko – Muž v pátek  po 14 hodině na linku 158 oznámil, že pohřešuje svoji matku, se kterou byl naposledy v telofonickém spojení 16. října a nyní se jim již po telefonu nehlásí.

Policisté začali s pátráním po ženě ve Slatiňanech a Chrudimi. Následně ověřili zdravotnická zařízení, autobusové, vlakové zastávky a  další místa, kde by se žena mohla nacházet jelikož prokazatelně byla viděna v úterý 20. října mezi Chrudimí a Slatiňanami na cyklostezce, která vede podél řeky Chrudimky.

Dnešním dnem pátrací akce pokračuje. Zapojeli se do ní nejen policisté z územního odboru Chrudim, ale i letecká služba, policejní potapěči a potapěči HZS Pardubického kraje.

Žena je asi 170 cm vysoké, štíhlé postavy, má hnědočerné vlnité vlasy. Bližší informace a fotografii ženy naleznete zde.Pokud odkaz není aktivní, pohřešována byla nalezena. Pokud jste ženu viděli, kontaktujte prosím linku 158.

FORMÁNKOVÁ EVA – pohřešovaná žena

Datum narození 17.10.1960
Pátrání vyhlášeno 23.10.2020
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 171 cm
Zdánlivé stáří 60 až 62 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ vlnité

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •