Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání po 37letém muži z Chrudimi…

Chrudim – Od včerejšího večera se pohřešuje sedmatřicetiletý muž z Chrudimi. Muž byl naposledy viděn včera 15. 9. 2020 kolem 21 hodiny v baru v Chrudimi v  ulici Družstevní.

Popis osoby: Výška 185 cm, hubené postavy, hmotnost 70 kg, krátké světlehnědé vlasy, bez vousů. Naposledy viděn v oblečení: kraťasy, modré krátké tričko, černá mikina, tmavý batoh.

Fotografii naleznete po kliknutí zde. Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání ukončeno.

Pokud jste ho potkali, nebo víte, kde nyní je, kontaktujte kolegy z Chrudimské policie přes linku 158. Děkujeme.

HUDEC MIROSLAV – pohřešovaný muž

Datum narození 14.7.1983
Pátrání vyhlášeno 16.9.2020
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 185 až 186 cm
Zdánlivé stáří 35 až 40 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •