Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání po 15leté dívce z Pardubic…

Pardubice – Pátráme po pohřešované patnáctileté dívce. Dívka má rozsudkem Okresního soudu v Pardubicích nařízenou ústavní výchovu v diagnostickém ústavu.

Poslední pokus umístit nezletilou do ústavu byl 8. září 2020, což se její matce nepodařilo a od té doby je neznámo kde. S ohledem na její věk by mohla být velmi ohrožena na životě a zdraví.

Více informací o ní naleznete zde. Je-li odkaz neaktivní, bylo pátrání ukončeno.

Pokud jste pohřešovanou viděli nebo víte, kde se zdržuje, oznamte nám to neprodleně na linku 158.

Z. S. – pohřešovaná žena

Datum narození 30.12.2004
Pátrání vyhlášeno 15.9.2020
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 168 cm
Zdánlivé stáří 15 až 18 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR