Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání po 12leté dívce

Pardubice – Pardubičtí policisté od dnešních nočních hodin pátrají po 12leté dívce, která se v sobotu 23. dubna 2022 nevrátila domů.

Pohřešovaná je 160 cm vysoká, štíhlé postavy a má hnědé vlasy o délce po ramena. Dívka měla na sobě červenou mikinu s kapucí, volné černé kalhoty, bíločerné tenisky a černou kabelku.

Fotografii pohřešované můžete nalézt ZDE. V případě, že je odkaz neaktivní, byla pohřešovaná vypátrána.

Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo s využitím všech dostupných prostředků pohřešovanou do současné doby nalézt, obracíme se prostřednictvím sdělovacích prostředků na veřejnost se žádostí o spolupráci a pomoc.

Pokud jste pohřešovanou viděli, nebo nám můžete poskytnout informace, které by přispěly k nalezení dívky, volejte na linku 158.

Děkujeme.


F. N. – pohřešovaná žena

Datum narození 8.8.2009
Pátrání vyhlášeno 24.4.2022
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 160 až 165 cm
Zdánlivé stáří 12 až 13 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Autor: por. Mgr. Andrea Muzikantová – tisková mluvčí policie Pardubického kraje
Zdroj: Policie ČR