Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Pardubice – Policisté od včerejšího dne pátrají po 28letém muži, kterého pohřešuje jeho matka. Ta se na policisty obrátila poté, co její syn od pátku nebyl doma a neví, kde by se mohl nacházet. Muž u sebe bohužel nemá mobilní telefon ani léky, které má pravidelně užívat.

Muž je vysoký 180 až 190 cm, silnější postavy, má hnědé krátké vlasy a hnědé oči. Na sobě měl naposledy modrou mikinu s kapucí, fialové tričko s krátkým rukávem, šedomodré tepláky a modré plátěné boty. Na levém předloktí má muž modré tetování. Pohřešovaný by se mohl pohybovat na Pardubicku nebo v Praze. Není však vyloučeno, že by mohl být kdekoli na území České republiky. 

Fotografie a další informace naleznete zde. Pokud odkaz není aktivní, muž byl vypátrán. Pokud jste muže viděli nebo víte, kde se pohybuje, kontaktujte linku 158.

P. J. – pohřešovaný muž

Datum narození 20.8.1992
Pátrání vyhlášeno 9.5.2021
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 180 až 190 cm
Zdánlivé stáří 20 až 25 let
Popis osoby

  • POSTAVA obézní
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR