Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Chrudimsko – Pomozte nám pohřešovanou nalézt. Policie ČR aktuálně pátrá po šestnáctileté dívce z Chrudimska.

Pohřešovaná: Anita Pokorná, 16 let. Delší černo-červené vlasy, 162 cm., Triko s rukávem a bílými pruhy+triko s uzlem na břiše, shortky s řetízkem, síť. punčochy, tenisky. Vše černé.

Pokud víte, kde se pohybuje, volejte policistům přes tísňovou linku 158. Je-li tento odkaz neaktivní, bylo pátrání po pohřešované odvoláno.

POKORNÁ ANITA – hledaná žena

Datum narození 16.6.2005
Pátrání vyhlášeno 27.7.2020
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 162 cm
Zdánlivé stáří 15 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ černé
  • TVAR VLASŮ rovné

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •