Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Chrudimsko – Pomozte nám pohřešovaného nalézt. Policie ČR aktuálně pátrá po třicetiletém muži z Chrudimska.

Muž byl naposledy viděn 25. května 2020 v 13:00 hodin v obci Synčany na Chrudimsku, a od té doby nemají jeho blízcí žádnou zprávu.

Pohřešovaný je 175 centimetrů vysoké postavy, chodí v mírném předklonu, má hnědé oči, krátké vlasy a v zadní části hlavy má velkou jizvu. Horní přední zuby má viditelně poškozené a spodní čelist má bezzubou. Na rukou a nohou nosí dlouhé nehty, a na levém předloktí má vytetovaného draka. Je kuřák a na prstech ruky má žlutě zbarvenou kůži.

Bližší informace k pohřešované a její fotografie naleznete zde. Pokud není odkaz aktivní, pohřešovaná byla nalezena.

Pokud máte o pohřešovaném jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158.

ABSOLON MAREK – pohřešovaný muž

Datum narození 1/20/1990
Pátrání vyhlášeno 5/27/2020
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 30 let

Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ černé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •