Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

CHRUDIM – AKTUALIZOVÁNO – Pátrání ukončeno

Vyhlašujeme pátrání po 25letém pohřešovaném muži. Naposledy byl spatřen v sobotu večer v Chrudimi. Je vysoký 170 centimetrů, má štíhlou postavu, černé krátce střižené vlasy, v den kdy byl naposledy spatřen, byl hladce oholen. 

Na sobě měl mít modré rifle a fialovou mikinu. Mluvil o osobních problémech, proto nastala obava, o jeho život a zdraví. Bližší informace včetně fotografie naleznete zde. Je-li odkaz neaktivní, znamená to, že byl nalezen a pátrání odvoláno.

Pokud víte kde nyní je, nebo jste ho někde viděli, volejte chrudimským policistům na číslo 974 572 651, nebo operačnímu středisku přes linku 158.

F. I. – pohřešovaný muž

Datum narození 5/15/1995
Pátrání vyhlášeno 11/25/2019
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška 170 až 175 cmZdánlivé stáří 24 až 26 let

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ černé
  • BARVA OČÍ hnědá

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •