Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

Pardubice – Prosíme o pomoc. Pátráme po 45leté ženě z Dubiny, která je od včerejšího podvečera pohřešována. Pokud jste ženu viděli, ozvěte se Policii ČR… 

AKTUALIZACE
Dle zjištěných informací mohla žena včera v 16:31 hodin nastoupit do autobusu v Pardubicích na Dubině, který jel směr Býšť-Bělečko a následně v 16:43 hodin vystoupit v obci Rokytno. Pokud jste tímto autobusem cestovali nebo ženu viděli jak do něj nastupuje nebo následně z něj vystupuje, kontaktujte linu 158.

Žena je 180 cm vysoká, plnoštíhlé postavy, má krátké vlasy zrzavo-kaštanové barvy a nosí dioptrické brýle. Na sobě by měla mít černou bundu, světlé kalhoty, šedé botasky a velkou šedou kabelku s výraznou sponou.

Pohřešovanou viděla naposledy její matka, v úterý kolem 16 hodiny v místě trvalého bydliště, v Pardubicích na Dubině, odkud žena měla jít do zaměstnání, kam ale nedorazila.

Bližší informace k pohřešované a její fotografii naleznete zde. Pokud není odkaz aktivní, pohřešovaná byla nalezena. Veškeré informace, které by pomohly policistům dívku nalézt, volejte na linku 158.

B. L. – pohřešovaná žena

Datum narození 12/2/1973
Pátrání vyhlášeno 11/12/2019
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 190 cm
Zdánlivé stáří 46 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •