Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

SVITAVSKO – V úterý ráno odešel z domu a od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. 

Prosíme veřejnost o pomoc při pátrání po třiadvacetiletém muži z Moravskotřebovska. Z místa svého trvalého bydliště měl odjít 27.srpna v 8:00 hod. Jeho cesta měla vést k lékaři, kam již nedorazil, a od této doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Jeho mobilní telefon je v současné době nedostupný.

Pohřešovaný je vysoký asi 170-180 cm, zdánlivého stáří mezi 25-30 lety. Má hnědé krátké vlasy. V době odchodu měl být oblečen do maskačových kalhot, modrého trička a tenisek.  (Pokud je výše uvedený odkaz nedostupný, osoba byla vypátrána).

Pokud máte jakékoli informace k hledané osobě, tyto rádi přijmeme na telefonu 974 578 721 nebo na lince 158.

Š.V. – pohřešovaný muž

Datum narození 8/31/1993
Pátrání vyhlášeno 8/28/2019
Bydliště – okres SVITAVY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 25 až 30 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republikypp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR

  •  
  •