Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání…

HRADECKO – AKTUALIZOVÁNO – Osoba byla již nalezena. Děkujeme za pomoc… 

Dívka odešla neznámo kam. Od dnešního rána pátráme po 13leté dívce z Hořiněvse, která odešla z dosud nezjištěných příčin z bydliště mezi půlnocí a 7 hodinou ranní. 

Po dívce je vyhlášeno celostátní pátrání, je spuštěna pátrací akce, do které bude zapojen při dobrých letových podmínek i vrtulník. Žádáme občany, kteří by mohli podat jakoukoliv informaci k pohřešované dívce, aby zavolali na linku 158, nebo se dostavili na jakoukoliv policejní služebnu. Podrobné informace zde. Pokud nebude odkaz funkční, pátrání bylo odvoláno.

B. E.
pohřešovaná žena
Datum narození 5/23/2005
Pátrání vyhlášeno 12/27/2018
Bydliště – okres HRADEC KRÁLOVÉ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 150 až 155 cm
Zdánlivé stáří 13 až 15 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:vlasy rovné hnědé, středně dlouhé
modré oči
Podrobný popis:

Od dnešního rána (27.12.) pátráme po 13leté dívce z Hořiněvse, která odešla z dosud nezjištěných důvodů z bydliště mezi půlnocí a 7 hodinou ranní neznámo kam.

 

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR