Pojďte s námi za Zpátky do školy i na hokej pro Elišku…

Pardubice – Městská policie Pardubice si vás dovoluje pozvat i na dvě blížící se akce.

V pátek v Atriu palác Pardubice se účastníme akce Zpátky do školy, kdy spolu s hasiči, policisty a záchranáři budeme po celý den prezentovat práci záchranných složek. Městská policie Pardubice nabídne krom ukázky služebních vozidel také ukázku výcviku jízdního oddílu. Můžete se těšit na ukázkou dvou koní a strážníků, kteří předvedou, co služební kůň musí zvládat a umět.

Krom koní představíme také naše služební psy a našeho nejmladšího psího strážníka Sonnyho.

Naděje pro Elišku

V sobotu si vás dovolujeme pozvat na benefiční hokejové utkání, které proti sobě odehrají týmy Městské policie a Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

V sobotu 5. 9. od 14:00 hodin v Enteria areně. Výtěžek utkání bude věnován rodině malé Elišky ze Svítkova, která trpí vzácným genetickým onemocněním CDKL5, což je atypický Rett syndrom. Celý život bude Eliška bohužel odkázána na rodičovskou péči a my chceme proto jí a rodině pomoci. Staňte se i vy součástí této dobré věci – přijďte fandit nebo přispějte na transparentní účet. Strážníci a záchranáři v minulém roce takto získali přes 50 000 korun. Pomozte nám i v letošním roce.

Celý příběh kolem Elišky najdete na : www.nadejeproelisku.cz
Číslo transparentního účtu pro Elišku : 2001142763/2010

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •