Pardubičtí hokejbalisté se stali mistry České republiky. Rukou jim potřásl radní Alexandr Krejčíř

Pardubice – Mladší i starší žáci HBC Pardubice v této sezóně triumfovali ve finálovém turnaji a stali se mistry České republiky v hokejbale.  Oba týmy tak letos dosáhly mimořádného a jedinečného úspěchu, který je jen stěží zopakovatelný.

Mladší žáci vybojovali mistrovský titul na finálovém turnaji v Karviné a starší žáci v Ústí nad Labem. V sále Jana Kašpara, kde se na začátku července v uvolněné a přátelské atmosféře setkání uskutečnilo, trenéři i hráči obou týmů sdíleli s radním svoje zážitky z finálových turnajů. „Vážím si promyšlené, systémové práce s mládeží v HBC Pardubice, kdy trenéři kladou důraz nejenom na sportovní stránku, ale i na výchovný aspekt fungování celého týmu s cílem udržet vzájemnou sounáležitost, kamarádství, píli a pracovitost," dodává radní zodpovědný za sport, Alexandr Krejčíř.

Radní ocenil sportovní úspěchy mladých hokejbalistů a se zájmem si prohlédl i trofeje, které po velké zásluze získali. „Za mě, medaili by měli dostat i trenéři přípravek, protože právě z nich tito skvělí sportovci vzešli," dodává.

Na závěr setkání všem členům obou týmů spolu s jejich trenéry popřál do budoucna hodně sportovních úspěchů a příjemné prožití letních prázdnin.

Autor: PhDr. Zuzana Nováková
Zdroj a foto: Pardubický kraj