Pardubický ninja film nedotočil a víkendový sběr opilců…

Pardubice – Údery tyčí do domu upoutaly pozornost majitele domu. Ještě víc ve chvíli, kdy zjistil, že tím bitým je jeho dům.

Strážníci na místě zastihli tři muže a jednu ženu. Nešlo však o skupinu natáčející film Pardubický ninja 15, u příležitosti partnerského sporu. V jeho průběhu jeden z mistrů tajemných východních bojových technik udeřil násadou mopu do dveří rozvodné skříně.

Majitel natáčecí lokace si za přítomnosti hlídky vyčíslil škodu, akční hrdina přislíbil, že místo finální epické bojové scény, kde rozbije všechny soupeře, rozbije doma prasátko, škodu nahradí a dalšího natáčení už zanechá. Pakliže v této zkoušce selže, jeho počínání zhodnotí rada starších mistrů na správním orgánu.

Víkendový sběr opilců

Platí zákaz konzumace alkoholu na veřejnosti i omezení vycházení a zřejmě proto jsme o víkendu jezdili sbírat jednoho opilce za druhým.

Za pátek 5x přičemž jednou strážníci museli nejprve ukončit konflikt a v druhém případě volat záchrannou službu, protože ke komplikacím z alkoholu přibyly i komplikace zdravotní.

V sobotu žízeň pokračovala. Mimo jiné sbírali osmnáctiletého muže, který slavil dospělost, ale zkoušku dospělosti nedokončil a pro silnou opilost pokračoval v oslavě se zdravotníky. Další byl opilý muž z Polska, který byl alkoholicky obohacen natolik, že na zjištění jeho totožnosti nestačila ani přivolaná hlídka cizinecké policie a zadařilo se až po vystřízlivění.

V posledním případě zase museli strážníci přiložit ruce k dílu a agresivního muže zase k zemi. Ukončili tím potyčku, která probíhala na hotelu mezi ním a jednou ženou.

Nedělní tečku pak obstaral 27letý muž. Ten už na záchytné stanici zůstat odmítal. Krom snahy odejít měl i snahu udeřit zřízence. Poté mu strážníci vysvětlili, že tady je skutečně konečná.

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •