Pardubický kraj se představuje cykloturisticky…

Pardubice/Praha – Od čtvrtka do neděle se prezentuje Pardubický kraj spolu s krajem Královéhradeckým na významném veletrhu cestovního ruchu Holiday World Praha. Společná expozice pod značkou Východní Čechy je věnována aktivní turistice a cykloturistice.

Nová expozice představuje návštěvníkům veletrhu a potenciálním turistům veškeré možnosti aktivního trávení volného času. Jednotlivé turistické oblasti obou krajů jsou připraveny na svých pultech informovat o novinkách roku 2019 a zároveň upozornit na výjimečné akce ve Východních Čechách.

Každoročně je ze strany návštěvníků velká poptávka po poznávací turistice, návštěvníci se hlavně zajímají o hrady, zámky, rozhledny a muzea. Pro všechny je připraveno velké množství propagačních materiálů, bedekrů a map.

Pro zpestření jsou připraveny i kvízy a soutěže s možností různorodých výher včetně cyklo trenažeru, na kterém si návštěvníci mohou zkusit zdolat kopce z celého světa. Rovněž si lze vyzkoušet jízdu na historickém kole, případně se na něm vyfotografovat.

„Tento veletrh cestovního ruchu patří mezi nejnavštěvovanější u nás, a proto je ideálním místem pro prezentaci a doporučení všech zajímavostí v našem kraji i propagaci novinek, které přinese letošní sezóna,“ řekl radní Pardubického kraje pro cestovní ruch a sport René Živný.

Zdroj a foto: Pardubický kraj

  •  
  •