Pardubický Ideon zažil hvězdný návrat do 90. let…

Pardubice – Návrat do 90. let zažil v pátek večer pardubický Ideon. A to díky hvězdnému mejdanu We Love 90´s, na který zavítal trojlístek světoznámých hvězd tehdejší hudební eurodancové scény.

Vokální souboj mužů a žen

Jako první se pardubickém publiku představila holandská formace 2 Brothers on the 4th Floor. A začala pěkně zostra, svým největším hitem Dreams, který válcoval hitparády po celém světě. „Jsme rádi, že jsme tady. Máte pohodlné boty na tancování,“ zajímala se zpěvačka Désirée Claudette Manders. Ta prokázala své kvality mimo jiné v povedené směsi hitů 90. let. Došlo i na vokální souboj ženské a pánské části publika a nutno podotknout, že fanoušci byli opravdu hodně slyšet.

Rozdávali radost, ale i trička a vlaječky

Příjemná atmosféra panovala i při vystoupení německého hudebního dua Captain Jack. Energická show dobře sehrané dvojice odstartovala největším hitem – písní Captain Jack. Nový zpěvák Bruce Lacy na pódium dorazil v nezbytné vojenské uniformě a červené čepici a společně se svou kolegyní Michelle Stanley salutovali jak při stylizovaných vojenských cvičeních známých z klipů této kapely. Divákům rozdávali nejen radost, ale i vlaječky a trička. „Jedno z nich jsem daroval i holčičce v 1. řadě, které se na mě neustále smála a vypadala šťastně,“ podotkl Bruce Lacy.

Co přináší život na turné

Třetí hvězdou nabitého programu byla německá eurodance skupina Masterboy. „Jsme rádi, že můžeme být opět v České republice,“ shodli se členové tohoto projektu, jejichž příjezd byl trochu dramatičtější. „Po show v estonském Tallinu jsme spali tři hodiny a zamířili na letiště. Jenže se porouchalo letadlo, a tak jsme čekali na další a nestihli navazující let do Prahy. A tak jsme to vzali přes Varšavu a pak do Prahy a odtud do Pardubic. Inu, i takový je život na turné,“ líčili členové formace, kteří se v Pardubicích objevili v nejsilnější sestavě. Ve složení Tommy Schleh, Enrico Zabrler a zpěvačka Trixi Delgado zanotovali celou řadu svých hitů včetně pecky Land of Dreaming.  

Na hvězdné manýry nedošlo

Hvězdný mejdan We Love 90´s měl skvělou atmosféru a bylo vidět, že si ji užívají jak diváci, tak účinkující, ale i samotní pořadatelé. Sympatické bylo, že prakticky po celý večer byly hvězdy k dispozici fanouškům, neustále se s nimi fotily nebo prohodily pár slov a působily velmi mile. Hvězdné manýry z nich rozhodně cítit nebyly, což bylo určitě příjemné zjištění.

Pochvalu zaslouží i ti, kteří do Ideonu dorazili ve stylovém retro oblečení. Některé kreativní kousky byly na podtrženou jedničku s hvězdičkou a opravdu pobavily… 

  •  
  •